Главная > Отели > Египет > Хургада > CALIMERA GOLDEN BEACH HOTEL > Отзывы

Отзывы об отеле CALIMERA GOLDEN BEACH HOTEL 4*, Хургада, Египет

Средняя оценка отеля

 • 0 рейтинг
Хорошо

рейтинг 4.5 / 5

38
 • 0 рейтинг
Развлечения
 • 0 рейтинг
Територия
 • 0 рейтинг
Питание
 • 0 рейтинг
Номера
 • 0 рейтинг
Сервис

Класс отеля:4* звезды

Страна:Египет

Курорт:Хургада

Смотреть фото отеля
Написать отзыв об отеле CALIMERA GOLDEN BEACH HOTEL

Отзыв об отеле CALIMERA GOLDEN BEACH HOTEL

автор Ксения, 19.09.2009, 09:56

Хочеться поділитися своїми враженнями від готелю Калімера.

Погоджуюся з тим, що на рецепції сидять засранці! Ми їм 20$ дали, щоб поселили в номер з видом на море, але замість цього нам дали бунгало, вхід до якого прикрашав краєвид зі стайнями верблюдів та коней!!! (див. фото) Запах відтіля доносився явно не як від парфюмерної фабрики... Якщо дивитися з головного корпусу на море, то це виходить лівий блок бунгало - майте на увазі.Хочеться поділитися своїми враженнями від готелю Калімера.

Погоджуюся з тим, що на рецепції сидять засранці! Ми їм 20$ дали, щоб поселили в номер з видом на море, але замість цього нам дали бунгало, вхід до якого прикрашав краєвид зі стайнями верблюдів та коней!!! (див. фото) Запах відтіля доносився явно не як від парфюмерної фабрики... Якщо дивитися з головного корпусу на море, то це виходить лівий блок бунгало - майте на увазі.

Сейфа в номері немає, його пропонують за 2$/день на рецепції. Скажу з власного досвіду - з номера нічого не пропало, паспорта і гроші ми закривали на кодовий замок в чемодані і спокіно залишали в кімнаті.

Прибирали номер щодня, якщо це можна було назвати прибиранням. Гора піску, що нанеслась разом зі взуттям біля дверей, так і залишалась незайманою. Застелив ліжко, змінив рушники і протер у ванній підлогу - все. До речі, на терасі також пісок ніхто не вимітав! Якщо ви помішані на чистоті і не допускаєте наявності пилинки/піщинки, то треба контролювати процес прибирання.

Територія отелю дуже зелена, там різноманітні види рослин з усього світу. Ми потрапили в той період, коли цвіли 2 види кактусів! Дуже вражаюче видовище! (Див. фото) Але дуже набридають мухи, а також комарі, які кусали виключно жінок!

Хочеться відмітити сувенірну лавку, що на території отелю біля басейнів. Ціни там вдвічі дешевше, ніж в магазині "Рамзес" в Хургаді, куди пропонують поїхати. Звісно, тут немає парфюмів і спавжнього папірусу, як в "Рамзесі", але сувенірів досить, щоб вибрати подарунки знайомим. До речі, в "Рамзесі" ми бачили виключно єгипетські сувеніри: футболки футбольних команд Челсі, Манчестер і т.д; гаманці Дольче енд Габана і т.д :) І були люди, що їх там купували... Це мало прикольний вигляд!

Харчування в отелі на досить високому рівні. Часто влаштовувались дні національних кухонь: італійської, арабської, францізької, американської (гамбургери:)))). Єдине, що не сподобалось - відсутність свіжих фруктів. Вибір був зовсім невеликий: банани, інжир і груші. На території отелю є ще 2 ресторани: італійський (на жаль, ми туди не встигли записатись і тому не побували) та східної кухні (рекомендую спробувати страву Кофта, але гарнір беріть не рис, бо він сухуватий; а також котлетки з чечевиці).

Пляж чистять кожного дня, бо з приливом наносяться водорослі. Щоб дістатися до пристойної глибини треба або йти по морю по коліна метрів 250, або по пірсу. Ми в цьому проблеми не бачили. Щоб побачити багато риб та білш-менш нормальний (живий) корал потрібно з пірсу переплисти лагуну та пірнати у напрямку виходу кораблів у море (ліворуч від пірсу, на північ).

Басейни нормальні, але погано, що їх чистять хлоркою! Скільки ми відпочиваємо, такого ніде не бачили... Погано, що не можна поплавати вночі. Але вдень там доволі пристойно. Є барчики біля кожного басейну: поплавав - підкріпився чимось типу пива або міцніше :)

Дуже сподобалась організація відпочинку фірмою Туртесс - гіди в отелі Мунсеф і Тарек допомогли з переселенням до пристойного номеру, щодня приходили, з ними можна було поговорити на різноманітні теми. Величезна їм подяка!!! Ми їздили на екскурсію в Луксор - це просто незабутні враження! Там нашим гідом був Абду - людина з досвідом, чудово володіє російською мовою! Розказував не лише чітко по плану екскурсії, а також про побут єгиптян, їхні звичаї і т.д. Поїздка видалась дуже повчальною і корисною! Це, мабуть, перша екскурсія, яка надовго нам запам*ятається. Варто зауважити, що протягом поїздки харчування проплачене, а напої ні (за банку пепсі 0,33 просять $3), то ж запасіться водою як мінімум 1.5-2 літри на особу: температура у Луксорі під 50, а в Долині царів ще вища.

Що стосується анімаційної програми в готелі: дійсно, вся програма німецькою мовою. Нам сподобалось, бо ми прекрасно говоримо німецькою. Звісно, деякі жарти були зрозумілі виключно німцям, але в основному програма орієнтована взагалі на німецькомовну публіку. Кожного дня різні вистави в театрі, увечері на дискотеці команда аніматорів також з гостями. Ми познайомились з ними і подружились - дуже веселі і класні хлопці, свою справу знають. До речі, дискотека безкоштовна, випивка там також до 12 ночі (як і скрізь) входить в програму AI!!!

Підсумовуючи все вищенаписане, ми ставимо отелю заслужену 4+ та рекомендуємо його відвідати усім, хто хоча б трохи знає німецьку/англійську мови. 
Tetiana&Vasyl, Kiev

  • 4 рейтинг
  общая оценка
  • 0 рейтинг
  развлечения
  • 0 рейтинг
  территоря
  • 0 рейтинг
  питание
  • 0 рейтинг
  номера
  • 0 рейтинг
  сервис

Отзыв об отеле CALIMERA GOLDEN BEACH HOTEL

автор Елена, Киев, 15.09.2009, 12:21

Приехали с отдыха 2 дня назад. В общем все не плохо. Только одно большое НО... 90 процентов отдыхающих - немцы. Всюду слышна немецкая речь. Бармены и обслуживающий персонал странным образом выучивает русский язык, если получает один доллар. К немцам отношение более уважительное, чем к русским и украинцам. Номера в отелле очень неплохие. За 20 долларов поселят в номер с верандой и видом на...Приехали с отдыха 2 дня назад. В общем все не плохо. Только одно большое НО... 90 процентов отдыхающих - немцы. Всюду слышна немецкая речь. Бармены и обслуживающий персонал странным образом выучивает русский язык, если получает один доллар. К немцам отношение более уважительное, чем к русским и украинцам. Номера в отелле очень неплохие. За 20 долларов поселят в номер с верандой и видом на море.
Теперь, что касается самого отдыха. Море очень хорошее, но если на море отлив поплавать можно только возле пирса. Только не тогда, когда там швартуются катера с туристами после морских прогулок. Воняет соляркой и нечем дышать. Пирс от пляжа не очень далеко, но неудобно тем, что на пирсе негде загорать, надо возвращаться на пляж. Есть еще бассейны, там тоже хорошо и уютно. В расписании гостиницы указано, что бассейны работают с 7 утра до 7 вечера. На практике только в 8.30 утра бассейн начинают чистить. Значить плавать можно только часов с 9 утра.
По вечерам откровенно скучно. Аннимация только на немецком языке. Есть еще тенистные корты. Больше никаких развлечений нет. А немцы, кстати, достаточно шумные.
Что касается еды... Кухня в Калимере на 95 процентов немецкая. Достаточно однообразно. Хотя там бывают тематичские ужины (итальянская кухня, американская, испанская). Все блюда достаточно вкустные. Я поклонник сладостей - это просто отлично. Понравилось все сладкое. Кофе можно пить в ресторане когда удобно, а чай - только по утрам. Непонятно почему. Несколько раз хотла вынести из ресторана булочки, но меня останавливали и возвращали. Потом видела, что немцы выносят по 3-4 полные тарелки и им никто ничего не говорил. Непонятно почему такая "рассовая дискриминция". Есть итальянский ресторан и восточный ресторан. В восточном не была - ничего не могу написать. А итальянский просто позабавил. Это точно те же вина египетского производчтва, что и в основном ресторане, а пицца - самая обыкновенная.
Очень навязчивый сервис в отношении экскурский. Очень донимают гиды. Даже на пляже. Ездили на экскурсию по Хургаде. Понравилось. Но там 15 минут траиться на посещение мечети и церкви, а еще 2 часа на посещение магазинов. Хотя в целом экскурсия понравилась.
Кстати, цены в магазинчике на территории гостиницы приблизительно такие же как и в суверных магазинах Хургады. Учитывая, что оттель далеко от города это приятная неожиданость.
В общем и целом отель хороший. Отдых получился тоже хороший. Отель полность оправдывает свои четыре звездочки. 
Елена, Киев

  • 4 рейтинг
  общая оценка
  • 0 рейтинг
  развлечения
  • 0 рейтинг
  территоря
  • 0 рейтинг
  питание
  • 0 рейтинг
  номера
  • 0 рейтинг
  сервис

Отзыв об отеле CALIMERA GOLDEN BEACH HOTEL

автор Абрам, Львів, 31.08.2009, 21:36

Привіт тим, хто там намагався вночі кричати чи плавати в басейні. Вдалося? Ну-ну. Одні львівські о 21.00 скокнули в басейн – не встигли намокнути на їхніх дупцях плавки, поліція їх звідти повитягала. Пане Олеже і Андрію Івановичу, соромно не знати законів культурного відпочинку за кордоном!...Привіт тим, хто там намагався вночі кричати чи плавати в басейні. Вдалося? Ну-ну. Одні львівські о 21.00 скокнули в басейн – не встигли намокнути на їхніх дупцях плавки, поліція їх звідти повитягала. Пане Олеже і Андрію Івановичу, соромно не знати законів культурного відпочинку за кордоном! ай-айай!
Готель пречудовий. Жодного мінусу ми не знайшли, хоча маємо колосальний досвід відпочинку за межами України. Власне, завдяки відсутності росіян і голосних туристів з повадками росіян там настільки затишно і гарно, що від’їжджати не хотілось. Дбають про кожного – незалежно від країни прибуття – інша річ, що хтось материться російською, але це справа виховання! Готельний гід від Туртеса – Ахмед – молодець і професіонал, працює чудово. Обов’язково раджу тим, хто хоче спокійного, інтелігентного, європейського сервісу без дикунів зі Сходу, відвідати саме Калімеру. 
Абрам, Львів

  • 0 рейтинг
  общая оценка
  • 0 рейтинг
  развлечения
  • 0 рейтинг
  территоря
  • 0 рейтинг
  питание
  • 0 рейтинг
  номера
  • 0 рейтинг
  сервис

Отзыв об отеле CALIMERA GOLDEN BEACH HOTEL

автор L.A., Lviv, 31.08.2009, 11:18

Недавно повернулися - як було написано в попередньому пості )
Що додати можу - якщо просумувати усі плюси та мінуси то відпочинок вдався і дуже веселий та цікавий готельчик - звичайно зі своїми проблемами і дрібницями що не дають йому набрати 5 зірок

---- море -----
через приливи відпливи бувало що біля берега зовсім води не було, тому до моря ми ходили плавати на пірс а лежати і відпочивати на пляжі мабуть важко і...
Недавно повернулися - як було написано в попередньому пості )
Що додати можу - якщо просумувати усі плюси та мінуси то відпочинок вдався і дуже веселий та цікавий готельчик - звичайно зі своїми проблемами і дрібницями що не дають йому набрати 5 зірок

---- море -----
через приливи відпливи бувало що біля берега зовсім води не було, тому до моря ми ходили плавати на пірс а лежати і відпочивати на пляжі мабуть важко і нецікаво...
але є для того 2 басики (басейни хто не знає)
- активний басейн - там відпочивали переважно усі німці і працювала Анімація, ще не дає скучати.. і ігри різні і конкурси... але краще знати німецьку ))
- пасивний - людей менше і спокійніше, та і вода чистіша - рекомендую перші дні тут позасмагати бо на активному відразу погоріти можна

--- обслуговування ----
справді були неприємні моменти - іноді здавался що тебе ігнорують бо ти не німець іноді просто що тебе дістають бо чекають чайових... але не усі там такі в обслузі, на рецепції рідкісні засранці - а в їдальні та на басейнах чи барах веселі й привітні ахмети якщо звичайно до них гарно ставитись і жартувати (дуже гарно люблять вчити рос матюки - там москвичів за таким ділом помічено було)

на приїзді - так чи інакше 20$ доведеться дати - в них так заведено,
але будьте уважні за ті гроші вас мають поселити в котедж з 2-ма кімнатами або в щось пристойне - спочатку відведуть вас у звичайних номер і скажуть що то супер. але потрібно іти і казати що ви дали грошей і той вам не підходить (ми були втомлені і лишилися в стандартному бунгало, хоча і не жалкуємо)
бунгало зручніше ніж жити в головному корпусі

-----їжа----
ніби усього багато і не жалілися але якось за 2 дні вже не так смакувало хоча їли на убой)) не я так мої друзі точно

----анімація----
якщо ви не приїхали удвох і не плануєте цілі дні проводити в номері, то рекомендую відразу піти на активний басейн і познайомитися з Анімацією, подивитися розклад і всяке таке, буває весело і легко з усіма познайомитися відразу в перший день, що мабуть нє корисним для гарного відпочинку
є ще театр - там можна і участь вжяти у виставах чи комедіях (на німецькій мові звичайно :)) або просто ввечері приходити на перегляд

----Інші араби і екскурсії-----
Ми їздили на екскурсії лише в Луксор і зі своїм туроператором ТурТесс - з відгуків інших і своїх вражень точно знаєм що туртес гарно все планує,
проблема велика!!! - готель 12км від Хургади тому завжди по вас приїдуть першили а потім будуть з інших готелів людей збирати.... така мабуть доля на 2год більше в дорозі проводити ніж інші
Араби з іншими екскурсіями весь час посміхаються і якщо ти не сказав їм відразу - дякую я на твоє сафарі не поїду .... то кожного дня кожного разу як будеш його бачити (а бачити будеш бо вони біля їдальні мають штаб) будеш чути - Здраствуй друг - когда на сафарі бруг - я жду! - когось таке дратує, а я не переймався - пригостив бананами навіть їх ))))

------СУВЕНІРИ------
з невеликого досвіду мали ми такі пригоди
1 - поїздка в Хургаду не була для нас вдалою - таксист завіз в трущоби в супермаркет чи то барлогу свого приятеля де як би гарно ми не торгувалися а потім знали що нас добре ошукали )) тому в хургаді купувати треба хоча великий гарний кальян і то він не має бути дорожчим 15-20$
2 - базарчики циганів біля храмів і міста мертвих коли їздили в Луксор
там їхні цигани торгують і хочуть або обманути або всіляко витягнути з вас гроші треба бути уважними, хоча саме тут ми купили деякі речі досить дешево - бо ти пробігаєш біля продавця і чуєш - 100$ - 50 - 20 -10 .. на 10 можна повертатися і торгуватися далі - часу обмаль )) я купив супенів за 5$ який в Хургаді менше 30 не бачив
3 - не бачив але кажуть в Хургаді в новому місті є велиці супермаркети де все по 1$
4- магазини на території готелю
а) торговий центр - туди хіба подивитися іти можна ціни косічні
б) є сувенірний кіоск між бсейнами на вулиці - досить непоганий купили там багато речей дрібних і не жалкуємо!!!

п.с. ще не сподобалися араби які патрулюють територію вночі, вони не дозволять провести час наодинці на пляжі вночі 100% - прийде і буде свічку тримати... повбивав би ))) + час від часу літають мухи і дошкуляють

п.п.с.
1. Важливо - першим білом на рецепції спитайте і найдіть місце де берете катрочки на прокат рушників (там заставу потрібно залишати)
2. за ті самі 10$ застави быля активного басейну взяти можна спотривну картку ы брати рызны ыгри чи мячики на прокат - так веселІше!

вичабайте якщо щось забув чи перекрутив або упустив, загальне враження дуже позитивне від готелю - їхати варто молоді особливо, якщо не бикувати буде весело! 
L.A., Lviv

  • 5 рейтинг
  общая оценка
  • 0 рейтинг
  развлечения
  • 0 рейтинг
  территоря
  • 0 рейтинг
  питание
  • 0 рейтинг
  номера
  • 0 рейтинг
  сервис

Отзыв об отеле CALIMERA GOLDEN BEACH HOTEL

автор Andriy Ivanovych, Lviv, 14.08.2009, 00:07

Їдемо не на корали а відпочити, підсушитися і позасмагати. Почитав коментарі - тепер знаю точно наперед, номер в бунгало вибрати можна кращий за 20$, їсти смачно і багато, плавати є де - засмагати так само, якщо анімація (вперше зустрічаю таке) справді заводить то походимо обовязкого, за 2 тижні напишу як воно було )

п.с. пане Олеже - відпочивати будемо по повній - поліція нам не завадить! товариш Абрам курить збоку нервово ))Їдемо не на корали а відпочити, підсушитися і позасмагати. Почитав коментарі - тепер знаю точно наперед, номер в бунгало вибрати можна кращий за 20$, їсти смачно і багато, плавати є де - засмагати так само, якщо анімація (вперше зустрічаю таке) справді заводить то походимо обовязкого, за 2 тижні напишу як воно було )

п.с. пане Олеже - відпочивати будемо по повній - поліція нам не завадить! товариш Абрам курить збоку нервово ))

п.с. пане Абраме як там у вас - може привезти чогось? що забули докупити? за 2 дні будемо! 
Andriy Ivanovych, Lviv

  • 5 рейтинг
  общая оценка
  • 0 рейтинг
  развлечения
  • 0 рейтинг
  территоря
  • 0 рейтинг
  питание
  • 0 рейтинг
  номера
  • 0 рейтинг
  сервис
Цены на туры в отель CALIMERA GOLDEN BEACH HOTEL
Смотреть туры

Я хочу получать информацию о
горящих турах и акциях авиакомпаний
Подписка добавлена. Спасибо.